Objavljeno 17.08.2020

***BICIKLOM KROZ HRVATSKU ZA SPOMEN DOM BL. ALOJZIJA STEPINCA U KRAŠIĆU!"

Dragi štovatelji bl. Alojzija Stepinca, sutra na svetkovinu Marijinog Uznesenja na Nebo- Veliku Gospu- dvojica naših hrvatskih branitelja kreću na daleki put po našoj Domovini Hrvatskoj - od Iloka preko Zagreba, Varaždina, Umaga do Dubrovnika pa nazad do našega Krašića- put od 2200 km u čast bl. Alojzija Stepinca za pomoć pri obnovi našeg "Spomen doma"!

Stavimo u svoje molitve naše drage bicikliste:
gospodina Antu Duvnjaka predsjednika Udruge Lučonoše i gospodina  Željko Magdić prvog hrvatskog redarstvenika u Domovinskom ratu!
Neka ih na njihovom putu prati zagovor Majke Božje- Kraljice Hrvata, zagovor bl. Alojzija Stepinca te blagoslov Boga živoga!

Ivan

***BICIKLOM KROZ HRVATSKU ZA SPOMEN DOM BL. ALOJZIJA STEPINCA U KRAŠIĆU!"

U Krašiću svečano proslavljen 122. rođendan blaženoga Alojzija Stepinca

U petak 8. svibnja 2020. svečanom svetom misom proslavljen je 122. rođendan blaženog Alojzija Stepinca u njegovoj rodnoj župi u Krašiću, kao i dan Općine Krašić te Osnovne škole bl. Alojzija Stepinca.

Sjemeništarci hodočastili bl. Alojziju u Krašić

U srijedu 5. veljače ove godine na liturgijski spomendan sv. Agate, djevice i mučenice, sjemeništarci i odgojitelji sa zagrebačke Šalate hodočastili su u Krašić

Četvrti dan devetnice uoči Stepinčeva

U utorak, 4. veljače 2020. u župi Presvetog Trojstva – Krašić proslavljen je četvrti dan devetnice uoči blagdana blaženog Alojzija Stepinca