Objavljeno 17.12.2017

Kategorija : Župni listić

Godina XIV. Broj: 51/2017.

1. U ponedjeljak, 18. prosinca je deveti i zadnji dan velike Devetnice Malome Isusu, pozivam vas da se pridružite zajednici „Prijatelja Malog Isusa“ – u 5:45 sati moli se  krunica Djetetu Isusu, zatim sveta misa te nakon mise molitva Malom Isusu.

2. SUTRA I PREKOSUTRA JE ŽUPNA SVETA BOŽIĆNA ISPOVIJED U KRAŠIĆU:

-  PONEDJELJAK 18. XII.: od 17 -19 sati te UTORAK 19. XII. od 7:30 - 8:30 SATI

3. U SUBOTU, 23. PROSINCA U 17 SATI VEČERNJA JE SVETA MISA, A NAKON MISE UPALITI ĆEMO I ZADNJU SVIJEĆU NA NAŠEM ZAJEDNIČKOM KRAŠIĆKOM ADVENTSKOM VIJENCU I OVOGA PUTA ŽELIMO SE PODRUŽITI U NAŠEM ŽUPNOM ZAJEDNIŠTVU TE VAS SVE RADOSNO POZIVAM DA NAKON MOLITVE OSTANEMO UZ ČAJ, KUHANO VINO I KOBASICE NA NAŠEM TRGU.

4. IDUĆA NEDJELJA UJEDNO JE I BADNJAK U 19:30 SATI BIT ĆE DJEČJA PRIREDBA U CRKVI, TE U 20 SATI DJEĆJA SVETA MISA POLNOĆKA I BLAGOSLOV DJECE.

U Krašiću proslavljena 25. obljetnica svećeništva vlč. Darka Pužina

Svečanim euharistijskim slavljem u nedjelju 7. srpnja u župnoj crkvi Presvetog Trojstva u Krašiću, svečano je proslavljena 25. obljetnica svećeništva vlč. Darka Pužina.

Cvjetnica u Krašiću!

Procesijom i misnim slavljem, kao i diljem domovine proslavljen blagdan Cvjetnice.

Redovnice su neodvojiva sastavnica Stepinčeva životnog puta, službe i mučeništva

Više od tri stotine redovnica s područja Zagrebačke nadbiskupije hodočastilo je u subotu 6. travnja 2019. godine u Krašić.

Biskup Gorski krstio Viktora, sedmo dijete u obitelji Švalj

Obitelj Švalj krstila je svoje sedmo dijete i dodijelili mu ime Viktor, u prisustvu mnogobrojnih članova krašićke župe i posjetitelja, u krugu prijatelja, vjernika i obitelji.

Devetnica uoči proslave blagdana bl. Alojzija Stepinca u Krašiću, 2019.

Predsjednica u Krašiću: Život Alojzija Stepinca treba biti svjetlo našim djelima