Objavljeno 04.03.2018

Kategorija : Župna događanja

Hodočašće Đakovačko-Osječke nadbiskupije u Krašić

Ove subote, 3.ožujka 2018., našu crkvu i spomen sobe bl.Alojzija Stepinca, pohodili su vjernici Đakovačko-Osječke nadbiskupije pod geslom "Najsvetiji lik ti si nam". Preko 3500 hodočasnika predvođenih nadbiskupom mons. Đurom Hranićem i nadbiskupom u miru, mons. Marino Srakićem te pedesetak dijecezanskih i redovničkih svećenika, kao i redovnica više redovničkih zajednica, u jutarnjim satima ispunili su trg Krašićke crkve.

Biskup Šaško blagoslovio Spomen-dom bl. Alojzija Stepinca u Krašiću

Blagoslov obnovljenog Spomen-doma bl. Alojzija Stepinca u nedjelju u Krašiću

Vlč. Vučak: "Stepinčeve sobe mjesto su gdje se upija njegova svetost"

BLAGOSLOV "SPOMEN DOMA BL.ALOJZIJA STEPINCA" I OTVARANJE KUĆE ZA HODOČASNIKE