Objavljeno 10.07.2022

Marijanski zavjet za Domovinu u našoj župi Krašić

Bratovština Marijanski zavjet za Domovinu je neprofitna udruga nastala 2015. godine na inicijativu mladih i branitelja-veterana Domovinskog rata sa željom da Bratovština i njeni članovi budu inicijatori promjena i stvaratelji novih zajedničkih vrijednosti u kršćanskom duhu.

2015. godine mladi i branitelji, zajedno sa svim onima kojima je Hrvatska posebno u srcu pokrenuli su zavjetno hodočašće „Marijanski zavjet za Domovinu“, koje prolazi svim većim marijanskim svetištima od istoka do juga Hrvatske i Bosne i Hercegovine. Hodočasnički put traje 75 dana. Dnevno se prelazi dvadesetak kilometara.

Svaki od hodočasnika, daje zavjet, da će za života, on/a ili njihovo potomstvo, prohodati cijeli hodočasnički put, da nam Domovina bude po Božjem, zemlja pravde i mira; da sačuvamo vjeru, obitelj i Domovinu.

Neka Vas prati zagovor našeg svetog Alojzija Stepinca

Marijanski zavjet za Domovinu u našoj župi Krašić

***ŽUPNI LISTIĆ TRINITAS***

Župni listić TRINITAS, 10.srpnja 2022.

Župni pastoralno - liturgijski listić TRINITAS

Župni listić  GODINA XIX  BROJ: 24/2022. 19.lipnja 2022.

***JAZOVKA***

***JAZOVKA*** Vidimo se u Sošicama za tjedan dana!

***TIJELOVO U KRAŠIĆU***